Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1 USD ebay-os licitnél lehet...

1 USD ebay-os licitnél lehet a végső ár egy akár több tízezret érő terméknél, ha nem érdeklődik senki más csak én? Túl alacsony árat adtam meg erkölcsileg?

Figyelt kérdés
Ha az ebay-en egy licitálós termékhez én vagyok az egyedüli licitáló, és a kikiáltási ár 99 cent volt, én megajánlottam érte 1 USD-t, s a termék ennél jóval többet érne, akkor is ide kell adnia az eladónak az aukció végén, ha ez nevetségesen kevés? Nem "erkölcstelen" ez így? Vagy ez egy ilyen helyzet? Én persze örülök, ha így áll a dolog, de valahogy olyan szemétnek érzem most magam.Arra számítottam, hogy más is jelentkezik rajtam kívül, s majd megugrik az ár, de még mindig csak az enyém van ott és 2 óra múlva vége az aukciónak. Nem pofátlanság ennyiért megvenni?
2018. márc. 31. 14:56
 1/2 anonim válasza:
Aki feltette igy bele kellett ezt is kalkulálnia ne aggòdj szerintem :)
2018. márc. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul emlékszem, de mintha lenne lehetőség minimál árat megadni, ami alatt sikertelennek minősül az aukció. Vagy keverem valamivel...?
2018. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!