Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondjátok ezen az...

Miért mondjátok ezen az oldalon, fúj alacsony, vékony testű fiú, amikor én kint az életben már sok lánnyal kavartam és senki sem piszkált azért, mert alacsony és vékony vagyok?

Figyelt kérdés
Legutóbb is olyan jó csajjal smároltam és egyáltalán ne zavarta, hogy nem vagyok kigyúrt, magas álompasi vagy mi. :D
2014. júl. 6. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha így van akkor örülj neki, és ne ide járj veszekedni
2014. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
100%

kit érdekel az online világ? Nem is értem a kérdést...

melyik a fontosabb, h mit mondanak rólad ismeretlen, vadidegen emberek, vagy h mi van a való életben?

2014. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mert az azért elég gáz ha a csajodnak vastagabb a keze mint neked:D

magassággal meg ne tudsz mit kezdeni, az genetika.. de hogy ne legyél vékonyabb mint a csajod, ahhoz csak egy kis akaraterő kell:D

2014. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as látszik, hogy nem ismersze, olyan típus vagyok, aki megehet bármit és másnapra egy kilóval kevesebb lesz. :D Ja mondjuk elismerem rendes kajára sincs pénzem, szegények vagyunk nagyon gáz vagy sem, de ez van, csipszeket zabálok halomra, mégsem hízok. XD
2014. júl. 7. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!