Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a lidocainos...

Mennyire fáj a lidocainos érzéstelenítő talpba?

Figyelt kérdés

Csütörtökön megyek vele műtétre, szemölcs/tyúkszem eltávolítására.

Nagyon rettegek az injekciótól. Milyen tűvel adják be, meddig tart, érezni fogok utána valamit?

Köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 1. 20:44
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Igaz már régi a kérdés de azért írok ide valamit.


Én négy hónappal ezelőtt estem túl ilyen szemölcs eltávolítás műtéten. Igaz nekem a kezemet műtötték. Azt nem tudom hogy talpra milyen de azt igen hogy milyen kézbe.


Nem akarok senkit se meg ijjeszteni de én az egyik kezembe kaptam öt míg a másikba hat injekciót és őszinte leszek borzasztóan fájt. De telleg nagyon fájdalmas. Nekem a csuklómon is volt az eremen. És ami még szomorúbb hogy egy pár nap múlva ismét megyek át élni ezt a szenvedést.


Szurkoljatok nekem leci.

2021. márc. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sssaszem ***** válasza:
Miért fáj a lidocainos injekció jobban, mint a más injekciók?
2021. márc. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Azért mert azt mikor adják vastagabb tűvel adják és mivel ez egy érzéstelenítő injekció ezért csíp és fáj míg szétterjedt az anyag és mikor adagolja be az oldalt.


Nekem annyira fájt hogy már az első injekciót mikor adta be sikitottam.

És én kaptam 11 injekciot és mégis mindent ereztem.

Azt mondta hogy ha érzek egy kis fájdalmat is szóljak mert ad még zsibbasztót de inkább nem szóltam.

2021. márc. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!