Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egy osztályba járunk. Tavaly a tanár mellé ültetett, már akkor zavarban voltam kicsit, de nem érdekelt túlzottan a dolog. Maximum annyit kommunikáltunk, hogy elkértük egymás radírját.

Mikor szeptemberben megkezdődött egy újabb gyötrelmes tanév, mikor megláttam, fura érzés öntött el.. Ekkor már más mellett ültem. Már 5 hónap eltelt a suliból, és ez az idő mással sem telt, mint a próbálkozással. Próbáltam elhessegetni a gondolataimat, amik vele kapcsolatosak, de amikor ránéztem, egyből a mosolya jutott eszembe, és az, hogy bárcsak megölelhetném..

Még mindig így vagyok ezzel, viszont valami változott.. Mégpedig Ő. Régebben nagyon csendes volt, és bunkó, az utóbbi még mindig, viszont egyre többet hülyül, és lehet, hogy csak próbálom magamban felébreszteni a reményt, de legtöbbször velem szokott hülyéskedni. Télen folyton megfürdetett, és egyszer úgy nyomta az arcomba a havat, hogy hátulról előre nyújtotta a kezét az arcomhoz, hogy a számba tömje a havat, és úgy éreztem egy pillanatra, mintha átölelt volna. Nyilván nem így volt, de az az érzés..

Most, hogy nincs hó, egymást mindig leöntjük vízzel, és múltkor hazafele menet engem és barátnőm Ő és még két haverja "megtámadott" kólával, és engem leöntött, én meg elkezdtem kergetni, de nem értem utol, viszont egy darabig jöttek utánunk, és várakoztak egy helyben, újabb támadásra készülve.

Ő jeleskedik a sportokban, viszont én kissé molettebb vagyok, és félek, hogy lenéz emiatt.

A haverjai elég nagy "gengszterek", és próbálják belevinni őt a rosszba.

Múltkor csak úgy megkérdeztem, hogy ők az igaz barátaik-e, és ő elmondta nekem, hogy nem.

Düh önt el, mert nem szeret engem.

Dühös leszek, ha ránéz egy lányra. Ha hozzászól. Ha mosolyog neki.

Szerintetek ez szerelem?

14/l


2018. ápr. 2. 23:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe. 14 éves vagy, van még bőven időd mindenre. És ezzel most nem azt mondom h 14 évesen ne keress szerelmet, hanem hogy még csak most kezded meghozni az önálló döntéseidet, lehet hogy jövőre, vagy 2 év múlva már egy senki lesz neked a srác. c:
2018. ápr. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!