Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 Reasons Why 2. évad?

13 Reasons Why 2. évad?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valószínüleg ez egy elég hülye kérdés, de valaki tud valamit a 2. Évadról? Elvileg, most 31.-én jött ki, viszont sehol se találom, egy oldalon pedig azt olvastam, hogy kamu az egész. Magyarul természetesen tudom, hogy semmi esély, hogy pár nap alatt megjelenjen, viszont még a netflixen se találom a 2. Évadot. Szerintetek mi történt?

2018. ápr. 2. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem is hallottam erről, de mégis mi lenne a 2. évadban?:/
2018. ápr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem jött még ki, nincs is még dátum.
2018. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: 2017 májusában (azt hiszem) rendelték el a 2. évadot, és le is forgatták már. Több előzetes jött ki (fanoktól), plakátok is készültek. Többen is (köztük én is) azt hittem, hogy 31.-én jön ki az új évad, de (mostmár tudom) ez csak az első évad megjelenésének évfordulója volt. A történet, ha jól tudom, most inkább nem Clay, hanem a többi szerelplő szemszögéből lesz.



Második válaszoló: köszönöm, legalább ezzel egy kicsit előrébb vagyok☺️

2018. ápr. 3. 00:18
 4/7 anonim válasza:
Május 18-án töltik fel a netflixre. Nagyon várom!
2018. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Már reggel 9 óta kint van Netflixen, és elvileg már sorozatbaráton is elérhető. :)
2018. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nem tudom megnézni netflixen🙁 csak az 1évadot jelzi ki
2018. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fánki *-* válasza:

Fent van sorozat baráton viszont nekem nincs hozzá magyard felirat

Valaki tudna segiteni?

2018. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!