Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » XLO webáruház, rendelés?...

XLO webáruház, rendelés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Márc.31-én rendeltem tőlük. Ez hétvége volt, utána jött a Húsvét.

Szállításra 1-2 napot írnak. DPD futárral kértem.

Kedden biztos megkaptak, talán szerdán hozhatta volna, esetleg csütörtökön... de nem, és ma sem, pénteken van.

A rendelés után visszaigazolást kaptam, ami egy automatikus üzenet, azt írták a továbbiakkal tájékoztatnak, de nem kaptam semmit azóta.

Fel akartam hívni az ügyfélszolgálatot, de nem veszik fel. Nem vagyok regisztrálva az oldalon.

Most akkor meg fogom kapni a rendelt terméket, vagy nem? Meddig várjak? Sürgős lenne, akkor rendelnék máshonnan,de nem tudom mi van. Után véttel rendeltem, nem akarok kétszer fizetni


2018. ápr. 6. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha emailt írsz. Ha nem válaszolnak ott se, akkor hagyd a fenébe, de szerintem fognak.

Csak most péntek délután már megint rossz időpont, mert ki tudja, hogy foglalkoznak-e az emailekkel hétvégén...


Igaz tapasztalatom nincs velük, de amelyik webshop ilyen kamu akciókat hirdet, azt messziről elkerülöm, szerintem undorító dolog.

2018. ápr. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen kisebb webáruházak nem rendelkeznek saját árukészlettel (hiszen az több százmilliós befektetést igényelne) hanem nagykerből veszik meg, ha érkezik rendelés pl tőled. Tehát ez a várakozási idő sajnos teljesen reális.
2018. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Erre nem is gondoltam, azért igazán visszajelezhetnének valamit.....

2018. ápr. 6. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!