Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Osztálytársaimmal fogadtunk,...

Osztálytársaimmal fogadtunk, és az volt a tét, hogy a vesztesnek lánynak kell öltözni egy napra. Vesztettem. Szerinetek, próbáljak meg minnél kevésbé feltűnő lenni, vagy a poén kedvéért figyeljek minden részletre?

Figyelt kérdés
Szerrintetek ha az utóbbit választom, hülyének fognak nézni? 16F
2010. jún. 11. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha bevállalós vagy, akk tűnj ki a tömegből;)

ígyis-úgyis hülyén fogsz kinézni:D

2010. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

huh. ez szívás.

attól függ, hogy a többiek veszik-e a poént. :D

2010. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát ezaz. Az osztálytársaim, vennék apoént, meg akik tudják, csak a többiek a suliból, meg a tanárok nem tudom mire értékelnék. Am, nővérem mondta, hogy pikk-pakk alatt lányt csinál belőlem lol
2010. jún. 11. 21:52
 4/12 anonim ***** válasza:
persze hogy túlozd el! ha lúd legyen kövér. Csak tetszeni fog mindenkinek, hogy milyen jó fej vagy. És ne aggódj a tanárok is venni fogják a lapot (ha rákérdeznek szépen felállsz és elkezded, hogy: háááát, vannak fiatalemberek akik sajnálatos módon fogadni szoktak.....), hacsak nincs valami nagyon barom tanárod.
2010. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
55%
én nem csinálnám meg... miben fogadtatok? ne csinálj már magadból hülyét.
2010. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ugyan már, hülyének biztos nem néznek, csak belevaló srácnak. Hidd el pillanatok alatt elterjed a hír a suliban, a második szünetben már fogadhatod a csajokat.
2010. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a nővéred,hogy ő mint lány mit szólna egy ilyen akcióhoz.
2010. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha próbálsz minnél kevésbé feltűnő lenni, akkor mindenki egy kis b*zinak tart majd. Ha eltúlzod, akkor csak jófejnek gondolnak, hogy milyen bátor vagy. :D Szerintem csináld!:P
2010. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a röhejes ha betartasz egy szar fogadást.
2010. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Túlozd csak el, talán még meg is tetszel valakinek, ha mész az utcán... cska akkor vigyél fiúbarátokat, nehogy felszedjen valami rövidlátó ember, hogy milyen jó csaj vagy :D
2010. jún. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!