Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért a sport az új társadalmi...

Miért a sport az új társadalmi divat?

Figyelt kérdés
Akárhol akár ki kérdez valami,vagy valami gondja van mindig azt mondja egy csomó nő meg férfi,hogy sportolj mert az....Nem értem és nem hiszem,hogy csak sporttal lehet bármit megoldani,én úgy veszem észre az utóbbi időben sokan kezdenek el sportolni de sokan meg kényszeresen önbizalom hiány ilyesmi,mintha ez egy újabb társadalmi elvárás és divat lenne ha sportolsz csak akkor lehetsz szép,csak akkor lehet önbizalmad,csak akkor lehetsz jó,csak akkor lehetsz egészséges.De szerintem azért hülyeség mert ezeket sport nélkül is el lehet érni.Csak azt látom pl egyre több csaj is nyomja az edzőterembe.Vagy pl a múltkor egy nő dicsekszik ,jaj én lemegyek az edzőterembe napi 40 percet biciklizek meg 30 percet futógépezek ugye milyen szép vagyok,de ha esze lenne ugyan ezt a természetbe tenné nem egy edzőteremben.

2018. ápr. 7. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha a nyilvános zsebhokizás, vagy a fülturkálás lenne a divat?
2018. ápr. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig a sport az sokat segít, főleg, ha szereted.

Jó társaságban lehetsz, jobb lesz a fizikumod, nem olyan nehéz felmenni a lépcsőn, lefárasztod magad, nem stresszelsz.

Inkább ez legyen a divat, mint a plasztika, zsírleszívás, mű kockahas...

És edzőterembe járni meg nagyon nem sportolás. Az edzés, erősítés. A sport távolról sem olyan, az csak egy 'mellékhatás', hogy erősödsz.

2018. ápr. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ma 02:58


Én sport nélkül is felhúzok a lépcsőn

2018. ápr. 7. 03:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem oda könnyebb egyedül elmenni, mint túrázni, mert ahhoz társak kellenek, és vszínű a kutya nem megy el veled. Nyilván divat, ennyi erővel járhatna jazzbalettra is, de oda nem megy, mert olyan reklámot nem látott.
2018. ápr. 7. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma 03:27


Nem muszáj túráznia,ha csak nem budapest vagy valami nagy belváros közepén él,én olyan emberekről beszélek akik kertvárosi vagy közelebb a természet pl.

2018. ápr. 7. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!