Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanács kéne! Menjek, vagy ne...

Tanács kéne! Menjek, vagy ne menjek?

Figyelt kérdés
Szóval 3 hét múlva kirándúlni megyünk a sulival Angliába. Most derült ki, hogy a barátnőm még sem tud jönni. Ugyan jönnek az osztályból , de velük nem vagyok olyan jóban (nem vagyunk rosszban, csak barátok nem vagyunk). A bajom az, hogy nem tudom,hogy menjek-e a barátnőm nélkül.

2018. ápr. 8. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagilag megengedhetitek, menj- az élményeidről meg írj ott este, naplót, rajzolj is, fényképezz is - és majd itthon elmeséled a barátnődnek. Nem baj, hogy ott épp nincs nagy barátod, ki lehet ezt bírni néhány napig, és nagy élmény lesz az utazás.
2018. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj el, így rá leszel kényszerülve, hogy azokkal az osztálytársakkal lógj, akikkela amúgy nem szoktál, és akár új barátságokat is kialakíthatsz. Arról nem beszélve hogy kár lenne kihagyni egy ilyen utazást csak emiatt. ;)
2018. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!