Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állásinterjú lemondása?

Állásinterjú lemondása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek ha valaki kap egy időpontot interjúra, de sajnos közbe jön neki valami és szeretné lemondani, de a megadott telefonszámot nem veszik fel, többszöri próbálkozásra sem, majd sms-ben lemondja a megbeszélt időpontot, ez nem korrekt? Mert én így jártam el és most kaptam a választ, hogy ennek nem ez a módja...szerintetek akkor mit kellett volna tennem?

2018. ápr. 10. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
hát írd meg, hogy nem sikerült felhívni őket ( nem lehetett volna mailben? hogy kaptad a választ?)
2018. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam sajnos netközelben, ezért írtam a telefonszámra, amit hívtam is.
2018. ápr. 10. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:
és a válasz hogy jött?
2018. ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most kaptam emailben, hogy ennek nem az a módja, csak akkor nem tudom mi?!
2018. ápr. 10. 10:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor most azt tudod, tenni, hogy elnézést kérsz, nem tudtál máshogy, csak telefonon szólni, azt meg nem vették fel. Elnézést, nem akartál udvariatlan lenni. Romlott az esélyed az állásra, de vannak csodák. Egyszer én elkéstem - ami halálos bűn állásinterjúnál, de eltévedtem és a közlekedés is ellenem volt - és mégis felvettek, szóval vannak csodák:) egyébként meg a "közbe jött valami"- nek nagyon súlyos valaminek kell lenni...
2018. ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!