Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagy bizonytalanságnak számít...

Nagy bizonytalanságnak számít az interjú lemondása?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy állásra, meg is lett beszélve egy időpont az interjúra, de azóta történtek dolgok, és ha fel is vennének, se tudnám elvállalni az állást családi okok miatt.


Lehet/illik ilyet csinálni? Nyilván ha nem tudok, akkor nem tudok, de mennyire tűnök evvel megbízhatatlannak, vagy épp bizonytalannak a munkáltató szemében?


Egy esetleges későbbi újrajelentkezésnél ugyanakkora eséllyel indulnék, mintha először jelentkeztem volna?



2018. márc. 7. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Ha van még más használható jelölt rajtad kívül, neked itt annyi.
2018. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"de azóta történtek dolgok, és ha fel is vennének, se tudnám elvállalni az állást családi okok miatt."


Én mindig az egyenes út híve vagyok: egyszerűen elmondod a történést - ha publikus - hogy sajnos közbejött ez és ez, nem tudod elvállalni az állást. Nagyon szeretted volna ezt a munkát, stb.

Hátha... (azt csak óvatosan kérdezem: biztos, hogy nem tudod elvállalni? vagy csak most úgy látszik...)

2018. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért tűnne bizonytalanságnak, mikor beütött nálad egy halál eset, betegség, költözés , bármi xD Az ilyen bekövetkezhet egy percről a másikra, nincs betervezve.
2018. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!