Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Suga (BTS) és Suran tényleg...

Suga (BTS) és Suran tényleg együtt vannak?

Figyelt kérdés
Mostanában sok ilyet olvastam van aki azt mondja hogy a együtt dolgoznak van aki meg hogy együtt is vannak

2018. ápr. 11. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Pont valamelyik nap adtak ki közleményt, hogy nem igaz. Nincsenek együtt.

Sokat dolgoznak együtt, Suga díjat is nyert nemrég amiért producerkedett Suran egyik dalánál, de hivatalosan nincs semmi több köztük.

2018. ápr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fanneszka válasza:
46%
Hello:3 Nem nincsenek együtt. Nemrég a Lájk magazin készített a BTS-sel interjút,és ott mondta Suga,hogy nincs idejük a szerelemre.
2018. ápr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak pletyka,nincsenek együtt,én youtuben láttam sok videót miszerint együtt vannak de nem,a kommentelők is irták

az meg még jobban felrobbantotta a netet hogy pont április 1-jén feltöltöttek egy videót miszerint V együtt van egy Red Velvet-es taggal xD

2018. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hukucama ***** válasza:
25%
2018. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hukucama ***** válasza:
82%
amugy nincsenek eggyütt
2018. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!