Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kutyugatas ellen mit lehet tenni?

Kutyugatas ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van egy szomszed ahol a kutya vonyit egyfolytaban es nem kepes raszolni es akkor hallgat el ha adok neki enni..Van hogy elkezdik este 8-kor es reggelig vagy delig vonyit es hetvegen mar 6-kor fent vagyok ez miatt,ejszakankent 2 orat alszom es azzal a fszfej gazdajaval aki uti veri es telen jeges hogolyoval dobalta egyszeruen nem lehet beszelni..es a fogyatekkal elo polgarmester akar szolni egy szomszednak hogy a kutyaja nagyon ugat es nem lehet aludni tole es a kutya bszki egy heten ha ugat kettot...

2018. ápr. 12. 03:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Azzal ,hogy videkre/kertvarosba koltoztel vallaltad azt,hogy lesznek szomszedjaid,akiknek lehet allatuk.

Attol ,hogy idegbeteg vagy a kutya miatt nem kell ilyen stilusban feltenni a kerdest.

Ha tenyleg bantja a kutyat akkor akar az allatvedoknek is szolhatsz.

Vagy ha tenyleg egesz ejjel vonyit (amit ketlek) akkor a rendorseget kihivhatod,azok is tudnak intezkedni.

Bar erdekes,hogy csak teged zavar,nem hiszem ,hogy te vagy az egyetlen szomszedja.

2018. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Itt mindig is nyugalom volt mielott meg ezek idejottek volna mert minden emben kimegy szolni ejjel a kutyjanak ha ugat,nappal hagyjuk oket ugatni de ez a kutya tenyleg ezt csinalja,elmentem aludni 11 orakor mar akkor is ezt csinalta,utana felebredtem 1-kor akkor is es ez ment haromig amikor is kimentem es adtam neki enni aztan mikor felkeltem reggel akkor is hallottam
2018. ápr. 12. 16:26
 3/14 A kérdező kommentje:
Hat bocs a stilusert de mint latod ezt ejjel irtam 3:36-kor es itt mar ket oraha fent voltam es meg ezutan aludtam el ket oraval es hat elegge ilyen stilusra valtok ha mar tobb napja rekordido az ha 4-5 orat alszok..
2018. ápr. 12. 16:29
 4/14 anonim válasza:
Vizipisztoly, bele kis sampon. Próbáld meg a fejét eltalálni. Nálunk bevált. Úgy marja a szemét mint a rohadás. Így kevésbé van kedve ugatni napi 12 órán keresztül. Éjjel 3-kor szinte minden egyes nap én is arra keltem, hogy a szomszéd kutyája non stop ugatja a nagy semmit. Basznak vele foglalkozni így a dög unalmában ugat. Éjjel már megtanulta hogy nem ugat vagy jön a samponos víz. Nappal még sajnos ezt hallgatom én is. Egyébként az első kommentelőhöz szólnék. Milyen idióta hozzáállás az, hogy " azzal hogy kertesbe költözöl vállalod azt, hogy kutyás szomszédod lesz és ugatást kell hallgatnod". Ennyi erővel bárhova költözöl vállalnod kell, hogy lesz egy féreg szomszédod aki vagy bömbölteti a zenét, vagy cigány, vagy retkes lesz. Igen is aki kutyát tart, foglalkozzon vele és ha ugat akkor ő legyen az aki felkel emiatt hajnal 3 kor rászólni ne pedig a szomszéd. A mi szomszédunk még hálás lehet hogy nem ásóért kell mennie a praktikerbe amiatt hogy a kutyájának fagyállót volt kedve inni.
2018. ápr. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat de artani nem akarok neki ugyhogy legfeljebb sima vizet spriccelek a kepebe de halelujja par nap es koltoznek ugyhogy visszater a csend az utcaba remelhetoleg..
2018. ápr. 20. 14:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Én külföldre költöztem 3 éve , de konkrétan nem a kutyaugatás miatt. Viszont szerintem ez magyar szokás, hogy minden kertes házban tartanak egy kutyát. Ezek a kutyák ráadásul egymást halálra idegesítik. Ha annyira meg kellett venni a kutyát, akkor miért az udvaron tartják? Miért nem bírják bevinni a lakásba (melegbe) hogy ne szenvedjen szerencsétlen. Konkrétan amikor magyarországra látogatok nem bírok nyáron nyitott ablaknál aludni, annyira hangosak. Egy utcán nem lehet végigsétálni nyugodtan, fülvédőt kell felvegyek, különben megsüketülök. Erre mi szükség? Ez az igazi állatkínzás, hogy hagyják szerencsétleneket kint szenvedni, ráadásul a kutyák hallása jóval érzékenyebb, egymást fullosan megsüketítik, ha 10 méterenként van egy példány.
2018. ápr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem a kutya kintre valo inkabb nem bentre ...hol erezne jobban magat?egy szobaba bezarva vagy egy nagy nyitott helyen ahol kedvere rohangalhat?hulyeseg az hogy a kutyanak csak a hazban a jo..ugyanez van azzal hogy a kutya csak tapot/konzervet ehet..aki ezt allitja attol kerdezem:anno pl a haboruk idejen minosegi tapokkal etettek a kutyakat?Nem..akkor meg mirol beszelunk..
2018. ápr. 28. 16:33
 8/14 A kérdező kommentje:
Vagy nem pont a haboruk idejen hanem nezzuk inkabb a kutyatartas kezdetet a foldon..szerintem nem Pedigree vagy villam tudja milyen minosegi tapokkal etettek a kutyakat es lass csodat eltek..
2018. ápr. 28. 16:35
 9/14 anonim válasza:
0%

9:06 dogoltel volna meg amikor a kutyat kinoztad.Remelem anyukad is belelocsolt a szemedbe jo kis samponos vizez amikor ordibaltal csecsemokorodban.

Egyreszt megertem,nalunk is van ilyen azomszed reggeltol estig ugat,de akkor sem kinoznam...Inkabb hallgatom....Az ilyen embereket kene ugyanigy kezelni...nyugodtan lehet lepontozni,faj az igazsag,ugye-ugye?

2018. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
#9 - Nálatok ugat a szomszéd?😅
2018. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!