Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki feljelent engem, de...

CINKE PAPA kérdése:

Valaki feljelent engem, de két hónap után megszünteti a rendőrség az eljárást, Akkor a rendőrség autómatikusan mindenféle képen indít eljárást a feljelentő ellen? Hamis vád, vagy rendőrség félrevezetésével? Vagy nekem kell feljelenteni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 29. 11:17
 1/3 Farkas Dávid 1996 válasza:

Lehet az az oka,hogy amivel valaki más feljelentett,az nem olyan dolog,amivel érdemes volt foglalkoznia a rendőrségnek,csak a feljelentő fújt föl dolgokat.Vannak olyan emberek,akik kifejezetten erre játszanak.Mindenféle csipcsup dologért feljelentenek mondjuk egyszer este hangoskodott valaki otthon,de ha ez nem rendszeres nem veszik komolyan stb.

Ha súlyos rágalomról van szó,akkor indíthatnak eljárást a feljelentő ellen.

Volt egy ismerősünk akit az albérletbe mindenféle csipcsup dologért feljelentettek a rendőr kiment de nem vette komolyan,de nem indított ellene eljárást.

De ha megrágalmaz valaki valakit súlyos váddal pl.ölt,lopott nagy értékben abból biztos lenne eljárás.

2018. márc. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A feljelentő,azzal vádolt meg,hogy a saját kk lányommal.......
2018. márc. 31. 14:54
 3/3 A kérdező kommentje:
A gyermekeimet elvitték nőgyógyászhoz,pszichológushoz meg ki is hallgatták őket.A rendőrség is és a gyámhatóság is.ENGEM KI SE HALLGATTAK,de nem tudom hogy lezárták e az ügyet,mert arról sem kaptam értesítést.Az hogy eljárás indult ellenem,vagyis hogy feljelentettek,azt a gyerekeimtől tudtam meg. De így nem tudom hogyan jelenthetem fel vagy hogy a rendőrség meg teszi e? Mért nem kaptam semmiről sem értesítést?? Sem hogy eljárás indult sem pedig hogy lezárták???
2018. ápr. 10. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!