Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem szeretné...

Mit csináljak, ha nem szeretnék táskát vinni valahova, (pl futni) de nem tudom hova rakni a kulcsom?

Figyelt kérdés
Nincs zsebem, és a nyakba akasztós kulcstartó zavar futás közben.

2018. ápr. 12. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kis zsebet varrtam a nadrágom belsejébe, mert próbáltam azt a karra rakható tépözáras valamit, de állandóan lecsúszott és nagyon idegesített.

Télen pedig mindig zsebes pólót hordok, így abba szoktam beledobni vagy a kesztyümbe rakom.

sajnos jobb ötletem nincs

2018. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasitasi? Az a felkaros izé, amibe az agyserkentőt szokták tenni? Minihátizsák?
2018. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A boltunkban kapható futónadrágok mindegyikén van alkalmas zseb, sok felsőn is, s olyan minimalista öv is van, ami tk. csak egy rugalmas gyűrű, rugalmas zsebbekkel.

Neked nincs ilyesféléd? Miben futsz?

2018. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csináltam egy időben, hogy a lakáskulcsokat külön karikára fűztem, és azt magammal vittem futáshoz. A kulcstartó karikát ráhúztam az egyik ujjamra, a kulcsokat meg az öklömbe szorítottam, és úgy futottam. Futás közben így is, úgy is ökölbe zárom a kezeimet, így nem különösebben zavartak a kulcsok.
2018. ápr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én rászoktam fűzni a cipőfűzőmre mielőtt bekötöm. Ha csak egy kulcsot viszel (vagy esetleg kettőt és mindkét cipőfűzőre jut egy), akkor egyáltalán nem fog zavarni. Ha viszont egy egész kulcscsomót viszel magaddal, akkor nem ez a legjobb megoldás.
2018. ápr. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Decathlonba van sokfajta, de jo ötleteket irtak elöttem. De futógatyákon tényleg van kis zseb a kulcsnak.

De ha neked nincs, akkor a decathlonba nézz körül, van pici deréktáska, de akár zsebes csuklópánt is.


[link]

2018. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!