Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12 evesen mibol tudnek penzt...

12 evesen mibol tudnek penzt keresni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ilyen korban meg nem dolgozhatok, de szeretnek valamibol egy kis penzt. Eloszor a limonade arulasra gondoltam, de nincs tobb otletem, szval modnjatok lecci otleteket. Elore is koszi.
2018. ápr. 12. 19:59
 1/5 anonim válasza:
Segíts otthon takarítani, stb. Kérjél némi "fizetést"! 😊
2018. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem az USA, nem állhatsz ki sehová bármit is árulni, még a házad elé sem. Közterületes feljelent/megbüntet, amellett hogy étel/ital engedély nélküli árusítása is büntetendő az egészségügyi kockázat miatt.
2018. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo, kiskoromban a balatoni nyaralonkban is arultam a haz elott es senkit nem zavart, szval ez a problema pont nem all fent.
2018. ápr. 12. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Kiskorodban? Miert, most mi vagy?? Árulhatsz a rokonaidnak, de utcán, idegeneknek biztos nem! Teljesen igaza van a válaszolónak, ne is gondolj ilyesmire, ha a szüleidnek nem akarsz jókora gubancot! Hivatalosan nem dolgozhatsz, ha ismerősökkel megbeszéled, segítés bevásárláskor, kutyasétáltatás, fűnyírás /ez veszélyes lehet egy gyereknek/ esetleg szóba jöhet.
2018. ápr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Esetleg YouTube-on csinálj magadnak egy vlog csatornát, vagy valami másat, állítsd be a bevételszerzést, regisztrálj Adsense-re, érd el az 1000 követőt és 4000 órányi megtekintést és ha ügyes vagy, szép summát kereshetsz. De eszedbe ne jusson más videóit feltölteni, mert abból bajod lehet!
2018. ápr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!