Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Drogfogyasztás? (tobbi lent)

Drogfogyasztás? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Egyik jo baratom szokott extasy-t szedni, nagyon feltem,probaltam vele beszelni de semmi... arra lennek kivancsi ,hogyan tudna lebukni,hogy vegre eszhez terjen? Ha pl elmegy egy buliba ,drogozik es kijonnek a rendorok es latjak a szemen h drogozott akkor bevihetek drogtesztre?
2018. ápr. 12. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Bevihetik, kérhet elterelést, és kész. De mért akarod lebuktatni?! Ez az ő problémája, nem a tied.
2018. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én sem értem, miért akarsz kicseszni a barátoddal.

Valszeg fiatal, és élvezi az életet.

Az exstasy alatt átélt élmények sok esetben pozitív hatással vannak az ember mindennapjaira.

Előfordul rövidebb idejű levertség, de a test dopamin-szintjének helyreallásával ez megszűnik.

Illetve további veszélyek mellett fontos megemlíteni a kiszáradás kockázatát, illetve amfetamin tartalma miatt a szív- és érrendszeri rendellenességek kialakulását.


Viszont, ez már szubjektív vélemény lesz:

Segíthet az embernek szocializálódni idegenekkel, barátokat szerezni, a zenei élmények káprázatosan jók, és eufória jár át téged, nem akarsz bántani senkit, legszívesebben ölelkeznél, és mivel remek gátlásoldó, ölelkezel is.


Nagyobb dózis esetén pszichedelikus élmények is érhetik a használót, és itt azért megjelenik áz ijesztőbb oldala a mozgó állkapcsú daráló rave táncosok világa.

Ráadásul könnyen túl adagolhatja, mivel rendkívül tiszta termékek uralják a partik világát.


Ha már csinálja, és nem hajlandó abbahagyni, érd el, hogy legalább rendeltetésszerűn alkalmazza... mert lehet úgy is, mindenféle negatív hatást elkerülvén.

Remgeteg jó videó is található a meten erről.

2018. ápr. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!