Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van így ertelme? ( tobbi lent)

Van így ertelme? ( tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval 16eves vagyok es eleg csunyak a fogaim, szet allnak nagyon, es kint is van egy picit. Falusiak vagyunk sajnos es autonk se vokt igy nem lehetett fogszabalyzom, de mar van autonk es siman eltudnank jarni fogorvoshoz, szerintetek javulna valamennyit a fogam?

2017. okt. 31. 22:30
 1/9 A kérdező kommentje:
És mennyibe kerulne ha nappal is fent lenne es ejszaka is, csak felso kene.. sajnos nem vagyunk gazdagok, de neken tenyleg nagyon kene fogszabalyzo..
2017. okt. 31. 22:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ferdék és asszimetrikusak , ismerősömnek az első 2 szemfoga feltűnően nagy és előre áll . Nem avar minket , voltak kapcsolataink és érdekesnek találták . A szabályzó egy kínzóeszköz .
2017. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem,nem.... Unom mar hogy nem tudok rendesen ugy igazibol nevetni mert ha kicsit is megmuatom a fogaim ram neznek fintorognak es kinevetnek, hogy mindig mondjak ram hogy miert vagyok ennyire komoly mikor mindenki nevet, unom mar hogy nem merek beszelni vagy talalkozni egy fiuval se mert ha beszelek a fogaimat nezik, stbstb. Lehet hogy neked nem annyira csunyak mint nekem ezert irod ezt, de en barmire kepes lennek hogy legalabb egy kicsit legyenek szebbek a fogaim, ha nagyon faj ha nem, vegig csinalom ezt minden áron! :) koszonom neked amugy ezt a semmi ertelme valaszod! Tovabbi szep estet:)
2017. nov. 1. 19:16
 4/9 anonim válasza:
Rengeteget. Nekem is az első két fogam kiáll de nem ezért volt fogszabira szükségem hanem azért mert melyharapásom van és ezáltal kattog az állkapcsom. Látom, hogy kezd visszafele menni az első és már nem is kattog annyira. :) De ez a mélyharapásos mutatvány 3-4 év de végülis az első kettő már nemsokára visszamegy a helyére. (9 hónapja van fogszabim). Igazábol 2 napig fáj (legalábbis nekem) és 5 nap alatt szoktam meg de nyilván emberfüggő. Van egy ismerősöm aki most ballagott gimiből és a tablófotózáson fogszabi volt rajta és nagyon aranyosan állt neki. :)
2017. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! :)
2017. nov. 1. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el megéri!Ha jól emlékszem nekem 25.000 ft körül volt a nappali fogszabályzó.Hamarosan le fogják venni 2 év után :) Nagyon-nagyon sokat változik a fogad,és gondolj bele ez egy életre szól utána.Mindig bátran mosolyoghatsz :) Szerintem ez mindent megér :) 16 éves vagy,szóval még jó,mert nem kell egy rakás pénz kifizetni.Szerintem mindenképp rakass fel,mert később felnőttként megbánod,hogy elszalasztottad a lehetőséget és akkor már fizethetsz úgy 200-300 ezer forintot.
2017. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzátennék,hogy lehet hogy te úgy látod,hogy csak felülre kell,de jó eséllyel alsót is kapnál,mert igazítani kell a két fogsort egymáshoz.Amikor felrakták nekem fájt az első pár napban,de utána megszoktam és csak akkor fájt egy picit,ha húztak rajt vagy ívcsere volt :)
2017. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Huh, koszonom a valaszod, most megnyugodtam hogy 25000, annyit talan kibirnak anyamek :)))
2017. nov. 2. 08:26
 9/9 A kérdező kommentje:
Amugy alulra nem kell,mert ott gyonyoruek a fogaim, de felul.... nincs olyan fogam ami egybe lenne, mindenhol van egy nagyobb res, az elso 2 fogam meg szet all magyon, kiall, csunyak, ahhh....
2017. nov. 2. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!