Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Slipknotos felállás?

Slipknotos felállás?

Figyelt kérdés

rajzot készítek den nem egész színpadot meg testekkel hanem csak maszkok inkább és arra lennék kíváncsi h a koncerten hogy állnak, jah meg nem raktam be senkit kétszer ugye? bohóc, vasarcú hosszú hajú,az énekes az új maszkban abban a fehérben, tüsis fejű, pinokió, fehér koponya, fekete maszk és a szájnál fém drótoak függőlegesen, négy ágú csillag van mindkér szeme körül és cipzáros a szája, meg a dobos ilyen csíkokkal a szeme felett

remélem nem hagytam ki senkit :)

még új vok a slipknot -os dologban


2010. jún. 12. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

hallod..nemtudok segíteni viszont én nagyonnagy slipknot rajongó vagyok,3éve voltam egy koncertjükön,életem legnagyobb élménye volt!

itt a felállás egyébként:

(#0) Sid Wilson – DJ

(#1) Joey Jordison – dobok

(#2) Paul Gray – basszusgitár || R.I.P.

(#3) Chris Fehn – ütőhangszerek, vokál

(#4) James Root – gitár

(#5) Craig Jones – sampler, effektek

(#6) Shawn „Clown” Crahan – ütőhangszerek, vokál

(#7) Mick Thomson – gitár

(#8) Corey Taylor – ének


sajnos nem tudni hogy folytatják-e a zenélést,mivel Paul meghalt májusban..de reméljük folytatják!MAGGOTS 4LIFE!

2010. jún. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A nyáron meghalt basszusgitáros helyére egyes állítások szerint egy magyar basszeros várható. De a zenekar azt nyilatkozta hogy erről majd csak következő lemezük megjelenése után nyilatkoznak. Az új lemez várhatóan a jövő év elejére készül el. A lemez a "Dead killer" nevet kapta.
2010. nov. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Magyar basszeros? Death killer? Ezeket honnan szedted? :D

Donnie Steele-t (Mate Feed Kill Repeat-es basszeros) kérték fel a 2011-es koncertekre, majd meglátjuk azután mi lesz. Ha jól tudom 2011-ben Magyarországra nem jönnek, csak a Sonisphere fesztiválokra!

2011. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!