Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetesen derékfájdalom,...

25 hetesen derékfájdalom, nyilalgatás normális lehet, nektek is van? Amikor kicsit ülök vagy fekszek, olyankor felállás után alig bírok elindulni.

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális lehet.

Az is lehet, hogy nem jó kiképzésű széken ülsz?

2011. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam olyan van, hogy ha sokáig fekszek, vagy ha a fürdőkádba elterülök, mert ugye az kemény, és amikor felállok, nagyon fáj a farokcsontom tájékéban a derekam. De aztán elmúlik. Régen ilyen sosem volt. 23hkm
2011. szept. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen... éjszakánként még mindíg előfordul, hogy alig bírok felkelni, aztán lépek párat és elmúlik...

Nekem napközben is sokat fájt a derekam, és ahogy nőtt a hasam egyre inkább... Aztán beszereztem magamnak egy pocaktartó övet, ami elég húzós árban volt... nem is voltam benne biztos hogy nem fogom nagyon bánni, hogy adtam ki rá pénzt... DE az egyik legjobb befektetésem votl a terhesség alatt, azóta szinte egyáltalán nem fáj a derekam (néha éjszaka- de ennyit bőven ki lehet bírni)...


Adri

32 hetes km

2011. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szintén. 29. hétben járok, de jó ideje nem tudok a hátamon feküdni, mert akkor nem vagyok képes felállni, illetve az egyik oldalamról ha át akarok fordulni a másikra az is percekig tart. Ülni nagyjából bírok, ha csak nem órákon át kell ücsörögni valami miatt.
2011. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Adri!


Küldenél egy linket arról a pocaktartó övről?

2011. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!