Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye a kollégi...

Leximexike kérdése:

Kinek mi a véleménye a kollégiumról?

Figyelt kérdés
Jövőre koleszba megyek és nem tudom mire számítsak. Jöhetnek pozitív illetve negatív vélemények is és ha van akkor valami vicces vagy akár kínos sztori a kollégiummal kapcsolatban ami már megtörtént veletek

2018. ápr. 14. 16:27
 1/3 anonim válasza:
41%

Azok a régi szép idők...


Ez kétesélyes! Van olyan amit álmodban se hinnél el meg van olyan amikor az ágy is penészes a falról nem is beszélve ablakok kitörve stb...


Ha jó normális kollégiumot választasz akkor csak abban reménykedj hogy az emberek normálisak lesznek e...

Ha minden jó akkor aranyéleted lessz :D

Én imádtam koleszba lenni olyan baromságokat csináltunk ajjaj:D

Pl nap mint nap fogadásokat kötöttünk a haverokkal kurv4 jó volt...


Volt pl olyan hogy a haverom annyának volt egy ilyen tekerős telefonja amivel áramot lehetett csinálni tehát tekerni kellett akart és úgy fejlesztette az áramot... Azt kell tudni hogy a lányok mindig ilyen vas padon ültek mi meg rátekertük azt az áramos sz4rt és elkezdtük tekerni :D A lányok úgy ugráltak fel mint a pattogatott kukorica :D Ha jó helyre kerülsz nagyon jó lesz hidd el :D

2018. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Főiskolai vagy középiskolai kollégiumba mész? Sokat számít
2018. ápr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Középiskolai
2018. ápr. 15. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!