Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Simsonnal, jogosítvány nélkül?

Simsonnal, jogosítvány nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyik napról a másikra kitaláltam, hogy motorozni akarok, mert bejön nekem a motorozás meg az egész ami vele jár. Egyik nap kitaláltam, másnap vettem egy simsont, mert, hát az f**za kis oldschool motor, ami nekem eléggé bejön..azóta eltelt kis idő, hogy kitapasztaljam és szerelgessem. Megtanultam rajta menni, váltani stb stb..19 éves vagyok a kresszt ismerem egy 10 ezer fős városban élek..Egyik szomszéd rendőr a másik párházzal feljebb polgár őr..Ki szeretnék gurulni kicsit a kövesútra vele 1-2 utca erejéig, ugyan is két hónap múlva megyek jogsira de eléggé türelmetlen vagyok. A motorhoz van minden papír, biztosítás stb..Ha megállít a rendőr véletlenül is (nem belvárosban) 100% Hogy jogsitól eltilt akár évekre is?

2018. ápr. 15. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


45/90 ezres büntetés az alapja. Plusz feljelent, és majd kapod határozatban az eltiltás idejét is.


Ugyanilyen kérdés itt, 2016.09.09-től felfelé:

[link]


90 ezres bírságot kapott, majd 6 hónap eltiltást. De ez az ő konkrét esete, ne azt szűrd le ebből hogy fél év eltiltást te röhögve kibírsz, mert több is lehet, több év is.

2018. ápr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha kitolod arra a bizonyos útra és megvan minden papírod ( a jogsit kivéve) akkor szerintem nem fog bántani. max akkor ha a sün olyan ..... (13 vagyok, néha néha bejön egy kis üldözés :D )
2018. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előttem lévő biztos igazat mond xD simsonnal menekülsz bástya? Xd
2018. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem már megvan 2 éve a jogsi, egyszer nem állítottak még meg! Pedig egyszer még a piroson is átmentem véletlen, de kismotoron nincs rendszám szóval megúsztam! De a yardok valahogy mintha éreznék hogy van e jogsid vagy sem! Kiszagolják vagy nem tudom mert uncsitesómat is állandóan kergették! Minden esetre én kivárnám a jogsit! Egyébként ha jófej a zsaru akkor leszedi a gyertyapipád, meg kinyomja kulccsal a kerekekből a levegőt és azt mondja told haza! Egyik spanom így járt (őt is csak azért kapták el mert nem volt rajta sisak)!
2018. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!