Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a legerosebb...

Szerintetek ki a legerosebb anime karakter, az osszes anime kozul?

Figyelt kérdés
Aki mindenki masnal sokkal erosebb az egesz anime vilagban en ugy gondolom hogy zeno sama: a dragonball superbol kivancsi vagyok a velemenyetekre

2018. ápr. 15. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Te láttal minden animét? A létező összeset? Azokat is, amiknek még angol felirata sincs?
2018. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Hetente kb. 40 új sorozatot dobnak piacra az animék terén...

NEM LEHET ELDÖNTENI!


Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy melyik gepárd fut a leggyorsabban... (-_-")

2018. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
64%
Saitama
2018. ápr. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thillmin válasza:
100%
Bocs, haver, de a kérdésed értelmezhetetlen. Mi az, hogy legerősebb? Hogyan döntenéd el? Súlyemeléssel? Élet-halál harccal? Már eleve azért sem lehet a legtöbbjüket összehasonlítani, mert különböző világokból származnak, amiknek mások a törvényszerűségei. Pl. a Bleach egyik szereplőjének a képessége elkerülhetetlen, abszolút halált okoz. Ha ő lecsapna a Narutóból ismert halhatatlan Hidanra, annak mi lenne az eredménye? Hogy döntöd el?
2018. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Dragonball szuper Viss
2018. máj. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KagomeNight válasza:

hát azzal én is egyetértek hogy legalább azt megírhattad volna hogy milyen világban játszódjon mert akkor tudnánk mérlegelni az esélyeket.

De én a személyes kedvencemet mondom: Magi-Sindbad

2018. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!