Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendelnék valamit interneten...

Rendelnék valamit interneten de azt megtudom csinálni hogy nem oda rendelem ahol lakom, hanem a helyi postára és ott veszem át?

Figyelt kérdés
sajnos ritkán vagyok otthon és nem hiszem hogy pont akkor lenne szabad napom amikor megérkezne a csomag amit rendelnék, és a munkahelyem is kizárva mert nem örülnének neki, meg nem is biztos hogy akkor pont ott lennék, tudnátok ebben segíteni hogy ilyenkor mi lenne a jó megoldás?

#posta #csomag #csonkapici
2018. ápr. 15. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudsz Posta Pontra rendelni, vagy átvevő automatába (Foxpost például), ha előre kifizetted online az árat. A csomagodat lerakják egy neked szimpatikus közeli pontra, és te ott átveszed miután igazoltad magad (automata esetén kapsz egy kódot, és mintha kivennéd a széfből). Ezek azért jobb megoldások mint a posta, mert sok esetben sokkal közelebb van földrajzilag hozzád mint a postád, vagy nem kell sorban állni hogy átvehesd.
2018. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
áh zsír
2018. ápr. 15. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ehhez persze feltétel, hogy az oldal ahonnan rendelsz le legyen velük szerződve és a rendelés lépéseinél ki tudd ezeket választani. Bár szerintem eléggé elterjedt, ha megéri akkor néhány ezer forinttal drágább termékért inkább válaszd azt akinél van PostaPontra kézbesítés, mint akinél nincs (ha ez neked szempont).
2018. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de akkor egy sima postán is átlehet az a lényeg ha előreutalom és azt adom meg célponti helynek ugye?
2018. ápr. 15. 18:00
 5/6 anonim ***** válasza:

A Postára rendelésnek sem feltéle, hogy előre kifizesd az árut. Én nem is szoktam előre utalni, soha.


De, adott internetes oldalaktól függ, hogy hova rendelhetsz. Épp a hétvégén kerestem egy árut, 18 helyen találtam, de egyik helyről sem lehet sem Posta pontra, sem Pick-Pack pontra, vagy bárhova rendelni, csak házhoz; vagy más megadott címre (például munkahelyre). Én sem tudok várni arra, hogy mikor hozzák, így még keresek.


Ha nem előre utalsz, postán arra ügyelj, hogy ha bankkártyával fizetsz, akkor szép díja van, mert nem vásárlásnak, hanem POS terminálos pénzfelvételnek számít. 5-ezer Ft körüli átviteli pénzért a bank 825 ft díjat számolt fel. Azóta nem a 150 méterre levő postára kérem, hanem az 5 km-re levő Pick-Pant pontra, ami munkába menet, jövet útba eső TESCO-ban van.

2018. ápr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak mpl futárszolgálat (postai csomag) opció van, felvevő pont nincs nyugodtan rendelheted így mert ha nem vagy otthon a futár hagy egy papírt a csomagot pedig elviszi a körzetileg hozzád zartozó postára ahol felveheted
2018. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!