Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kelljek fel reggel korán?

Hogy kelljek fel reggel korán?

Figyelt kérdés

Nem azzal lenne baj, hogy álmos vagyok,hanem azzal hogy alig tudok ki kellni az ágyból... Mit csináljak??

Reflexből kinyomta az ébresztőt és jön a Szundi. Ha sikerül kikászálodnom 10 perc múlva már nem is vok fáradt



2018. ápr. 16. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rakd messzebbre az ebresztot, hogy ne tudd lenyomni szundira. Meg mondjuk lehet hogy nem artana idoben lefekudni se.
2018. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ
2018. ápr. 16. 19:51
 3/4 csatrad ***** válasza:

ha testileg vagy faradt, akkor csak nyujtozz egyet, ezzel adsz elev loketet a testnek, hogy lerazd az alvas benultsagot.

ha agyilag vagy faradt, akkor gyorsan vondold vegig, hogy mik a teendoid azon a napon, (melo, kaja), vagy mi tortent tegnap amit ma folytatnod kell, ha beinditod az agyad nem fog aludni hagyni.

2018. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fura volt. Ma csak simán felkeltem 1 órával korábban, és nem voltam fáradt. Ez
2018. ápr. 18. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!