Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt keresni?

Hogyan tudnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Interneten kinéztem magamnak egy dolgot amit nagyon megszeretnék venni, de még kellene hozzá jó sok pénz. Youtobozás,blogírás stb. Kizárt mert anyukám semmi képet nem enged kitenni magamról úgy hogy kilőve és a blogírást sem engedi. Ha kiteregetek kapok 200Ft, ha összeszedem a kutya ajándékot akkor is 200- at, de ha így haladok akkor még 2 év ( és nem minden nap tudok kiteregetni és kutya ajándékot szedni) mire megvehetem :( szóval van esetleg olyan dolog a neten vagy valahol ahol tudnék keresni. Azt az életkort amivel el lehet menni diákmunkára még nem töltöttem be.



2018. ápr. 18. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami valódi netes munka, az szaktudást igényel (programozás, fordítás például). Bármilyen más internetes munka közel átverés szintű, hetekig-hónapokig dolgozol látszólag semmitmondó tevékenységet (kattintások, reklámnézés, űrlapkiltöltés, stb...), de soha nem éred el a kifizetési limitet. Ha pedig mégis, akkor az órabéred pár forintra jön ki, amitől még az is gyorsabb és többet ér ha kakit lapátolsz. (azt is megemlítve hogy ezek a netes munkák valamilyen online bankszámlát kérned a kifizetéshez, ami neked nincs vagy nem lehet a korod miatt).
2018. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2018. ápr. 18. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Vállalj szórólapozást
2018. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!