Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki a legesélyesebb az Euróvizi...

Ki a legesélyesebb az Euróvizios dalfesztivál 2018 nyerésére?

Figyelt kérdés
Én az az Izraelnek és a Csehnek szurkolok

2018. ápr. 20. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj, hogy az "Eurovízión", nem igazán az dönt, hogy melyik a legjobb dal. Sokat számít, a nemzetek közötti "rokonság, barátság" is.
2018. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem Izrael nyeri meg.
2018. máj. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Vagy Izrael, vagy Bulgária, vagy Észtország (az operájával), de az olaszok is erősek.
2018. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Izrael szerintem. Nekem egyaltalan nem tetszik a zene, sot inkabb iszonyatosan idegesit, nem ertem, mit imadnak ennyire benne
2018. máj. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Cyprus szerintem
2018. máj. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ciprus. fogadóirodák szerint is. 3.00 körüli oddsok vannak ciprusra.
2018. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
izraeli szám kicsit olyan röhejes kategória inkább, hogy ott rázza magát az a nagyon dagadt csaj, abban a hercegnős ruhában ami a klipben előkerül, hááát nekem elégszürreális látvány volt, de amúgy tökéletesen beleillene az elmúlt évek eurovíziós színvonaltalanságába, ha izrael nyerne...
2018. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az izraeli dagi nő fog nyerni, ez tuti, bár nekem egyáltalán nem tetszik.
2018. máj. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!