Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sokszor...

Miért van az, hogy sokszor úgy érzem, mintha egy dolog velem már megtörtént volna a korábbiakban?

Figyelt kérdés
2008. okt. 29. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ezt hívják deja vu.nak (dézsá vü, így már biztos hallottad. ) Több magyarázat létezik rá, a legtudományosabb az, hogy az egyik szemed által befogott képet az agyad hamarabb értelmezi, így a másiknak már az megtörtént, ezért érzed. Vannak ezoterikus magyarázatok is, hogy előző életedben már láttad ezt, esetleg Mátrixban élünk, és néha hiba csúszik a programba. :D
2008. okt. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen már velem is gyakran előfordult.Arra gondoltam ,hogy talán megálmodtam ,de ezek szerint...Ez a világ ki tudja hányadik csodája.
2008. okt. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Ilyen velem is sokszor előfordul, de nem mindig, sőtt elég ritkán van az a borzongató Dejavu érzés, de az, hogy mintha ez már lett volna, az sokszor van. Én arra tudok gondolni, hogy gyakran vagy olyan hejzetben. Vagy régi emlék, ami egyszercsak feltör. Változtatni úgyse lehet:(
2008. okt. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!