Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Déjà vu az az érzés...

Déjà vu az az érzés mikor azt hisszük h ez a cselekmény pl már megtörtént de nem emlékszünk pontosan hogyan csak érezzük?

Figyelt kérdés
mert nekem régen sok volt..csak én pontosan tudtam a történést és az is tudtam h mi lesz a folytatása. de ált volt mindig egy aprób elváltozás benne.de mindig mondtam anyumnakh ez a dolog már megtörtént tuti meg nagyábol azt is tudtam h pár napja vagy hete vagy hónapja.akor most h is van ez a Déjà vu érzés ?
2011. júl. 28. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:

aha, ez az.

de mi az hogy pár napja vagy hete vagy hónapja? azt is csak úgy saccra érezted nem? hogy kb akkor történt (?)

2011. júl. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mármint igen, az is hozzátartozik ehhez az érzéshez, hogy hirtelen úgy érzed tudod mi fog következni. meg hogy körülbelül homályosan azt érzed hogy ez mikor fordult már elő veled.

de ez csak káprázat, vagy ilyesmi :) ezt hiszem.

2011. júl. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem több válfaja van, de ez is az. Nekem is sokszor ugrik be egy kép, hogy ez már mintha megtörtént volna. Valószínűleg minden embernél máshogy jelentkezik.
2011. júl. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jah értem :D sztem idegesítő egy dolog mert tutira tudom tisztán emlékszem h megtörtént de aki még a cselekményben van az nem XD na mind1. az idő ugy h pl tudom h elözö héten történt vagy 2-3 napja iesmi de akkor már értem XD
2011. júl. 28. 01:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Hamis benyomást kapsz arra hogy felidézd az adott eseményt.

Tehát van egy esemény és olyan mintha megtörtént volna.

Azért mert valami azt küldte az agyadnak hogy idézze fel az adott eseményt mintha már megtörtént volna.

2011. júl. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 JLlompi ***** válasza:
ez az, de hogy mi okozza arra több variáció van eggyesek szerint a párhuzamos univerzumba már ez megtörtént veled és arra emlékszel (a párhuzamos univerzum létezik de mi úgy ismerjük antianyag tudósok most találták) de lehet azért mert az agyad eggyik fele lasabban küldi az adatokat és így újra vissza kell emlékeznie és te ezt a képet látod vagy azért mert túl sok ganját szívtál és halucinálsz én az utóbbiban hiszek
2011. júl. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!