Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bank nem engedi a felvételek...

Bank nem engedi a felvételek megtekintését, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok történt az az eset hogy a bankba befizettük a pénzt és az összeg kb 30ezerft ami 3ezerként lett elkönyelve. A bank azt állitja különbözet nincs, viszont mi hivatkoztunk a kamerára de ők azt állítják bank biztonsági okokból nem láthatjuk. Segítsetek mit tegyünk?

2018. ápr. 26. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem láthatjátok, ez teljesen természetes. A fiókvezetőnél kell panaszt tenni. Ha az nem hoz eredményt, akkor rendőrségi feljelentés.
2018. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kb. 30 ezer, vagy pontosan 30 ezer Ft. Nem mindegy.

Egyébként egy bank kameráinak felvételeit csak és kizárólag rendőrségi feljelentés alapján lehet kikérni, azt is csak maga a rendőrség teheti meg.

2018. ápr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3db 10 000 került 3db 1000 ftosként elkönyvelve +még 1db 5000, 1db 2000, azaz 37ezer helyett állítólag 10ezret fizettünk csak be. Rendőrségi fejlentés? A bank ellen? Egyáltalán lenne valami esélyünk vagy megérné egyáltalán?
2018. ápr. 27. 08:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked nem érné meg. Ha az egyetlen ötleted, hogy itt kérdezősködj, akkor verjen csak át mindenki, mi meg majd sajnálni fogunk, ha leírod.

Mikor történt mindez?

2018. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4.! Ez az első hely ahol megkérdeztem hogy nektek mi ötletetek van. Természetesen hivatalos helyeken is tovább történik az ügyintézés de nem értem a kommennted stílusát. A befizetés 4.én történt.
2018. ápr. 27. 09:29
 6/6 A kérdező kommentje:
És 4. Válaszoló most képzeld a helyedet az én helyzetembe te hogy éreznél ha ott látod hogy annyit fizettél be annyit veszel ki a tárcádból a kezdeben van oda adod kiterítik az asztalon a bankjegyeket és utána felhívnak hogy 27ezerrel kevesebbet fizettél mikor a pontos összeget oda adtad. Köszönöm a kommentedet de evvel nem segítesz, ráadásul amilyen kommentet írtál kívánom hogy veled is törtönjen hasonló dolog és érezd át amit most én érzek.
2018. ápr. 27. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!