Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová, és milyen eltérő fogszám...

Öreg laci kérdése:

Hová, és milyen eltérő fogszámú kereket kellene tennem, hogy a kívánt 19 menetes emelkedés megvalósuljon?

Figyelt kérdés
Vettem egy Hyundai HYD 300 miniesztergát. Az a gondom vele, hogy a menetvágás táblázatában szerepel Whitworth 18menet / 1", és 20menet / 1". Nekem kellene a 19 menet / 1" a C 1/4" gázmenet vágásához. A 18 / 1" beállításnál a cserekerekek A=40; B=63; C=80; D=54. 20 / 1" beállításnál A= 40; B= 30; C= 40; D= 63. Hová, és milyen eltérő fogszámú kereket kellene tennem, hogy a kívánt 19 menetes emelkedés megvalósuljon? A géphez adtak 9db. váltókereket, ezek : 30; 35; 40; 40; 42; 50; 54; 60; 63. Ilyen eltérő fogszámú kereket be lehet e valahol szerezni, rendelni, stb, vagy gyárttani kell? Egyáltalán milyen fogszámú kellene, és melyik előtétre? Esztergálni tűrhetően tudok, de előtét számolással soha nem foglalkoztam. Köszönettel veszek minden ötletet, tanácsot, tisztelettel öreg laci
2018. ápr. 26. 18:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!