Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Járt már valaki hasonlókéoppen...

Járt már valaki hasonlókéoppen. Wish oldallal mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A közeli ismerősöktől én csak jókat hallottam az oldalról. Rendelhetem esküvőre egy ruhát még márciusban.május 2 ig kellene megérkeznie. A ruháról az utolsó információ az hogy április 4 én elvileg megérkezett Magyarországra. A Dhl futárszolgálat által.utána kaptam egy emailt hogy megszüntetik a követési számot. Azóta semmi híresm sincs a ruhárol. Ilyankor kit kellene felhívni? A dlh magyarországi ügyfélszolgálatot vagy a magyar postát? Nagyon tehetetlennek érzem magam.

#ruha #rendelés #online #wish #tapaszatat #csomag késik
2018. ápr. 28. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Április 4. (-ről szóljon az ének...) óta eltelt egészen pontosan kettő hét.


Ez alatt arra nem voltál képes, hogy felemeld a telefont és felhívd a dhl-t -vagy a postát, netán mindkettőt?!


Te tényleg tehetetlen vagy. Nem is, erre nem ez a megfelelő kifejezés. Életképtelen. Ez lesz az.

2018. ápr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Április 4 óta azért nem intézkedtem mert akkor még május 2-ig volt idő és reálisnak tűnt,hogy addig megérkezik a csomag. Április 20.án érkezett az email a csomagszám megszüntetéséről.
2018. ápr. 28. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd ha nekem nem érkezett meg amit rendeltem vagy nem vagyok megelégedve , azaz nem egyezik az adott termek a fotón lévő termékkel,vissza kaptam az arat. :)

A termek rendelés alatt ott vannak a ha problemaid vannak....

2018. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző voltam....Az ügyfélszolgálatának írj azonnal valaszolnal neked, klikelj ta hogy.... probléma a tendelessel .... vagy.... késik az adott termek.

Sokszor kompleneltem már, mindig sikeres volt. ....

2018. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2018. máj. 1. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!