Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem kellek neki, ha már...

Miért nem kellek neki, ha már beteg lettem?

Figyelt kérdés
Évekig volt egy nagy szerelmem, ha úgy nézzük már 20 éve nem tudtuk egymást elengedni. igaz hogy nagyon messze lakunk egymástól, de a kapcsolatot napi szinten tartottuk. Rengeteget találkoztunk. Anyagilag én álltam jobban de sosem éreztettem vele. Most egy éve kiderült hogy melldaganatom van és megszakítottam vele minden kapcsolatot,de nem telt el nap hogy ne gondoljak rá.Ezt mind azért hogy kíméljem azoktól a dolgoktól amiken átestem kemoterápia alatt.Párszor próbált keresni, de nem reagáltam rá. Mikor már jobban lettem felvettem ismét vele a kapcsolatot és elmondtam neki hogy mi miért történt.A válasza csak ennyi volt /Erős vagy, majd ezen is túl leszel/. Én hülye megkértem hogy találkozzunk mert nagyon hiányzott és meg is történt. Együtt voltunk egy napot, majd haza is ment. A vonaton még egyszer felhívott, de utána semmi. Évekig azt hallgattam hogy mennyire szeret és hogy mindig és akármiben számíthatok rá. Most itt vagyok egy műtét előtt /mell levétel/lelkileg teljesen össze törve, mert nagyot csalódtam benne. Mikor kérdeztem tőle, azt mondta hogy nincs barátnője, mert akkor nem itt lenne velem. Elgondolkodtam és írtam neki egy üzenetet, hogy nem zavarom többet. Elolvasta és semmit sem reagált rá. Most mikor nagyon nagy szükségem lett volna rá, hogy életem legnagyobb bajában mellettem legyen egyedül hagyott, ami égetően fáj.
2018. ápr. 30. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem ember, hanem egy darab szar. Annyit nem érdemel meg, hogy egy percig is bánkódj miatta. Amúgy az élet egy olyan furi valami, hogy mindenki visszakapja, amit megérdemel. Neked teljes gyógyulást kívánok!
2018. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2018. ápr. 30. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól olvasom, te szakítottál meg minden kapcsolatot vele, ő pedig keresett nem egyszer. Majd később eszedbe jutott, hogy hiányzik, és most azon keseregsz, hogy nem teper már érted? Akár beteg vagy, akár egészséges, teljesen érthető, ahogyan reagált, mit vártál, örökké epekedik utánad, vár rád, amikor az ő szemszögéből nézve ok nélkül dobtad??

Tanulj belőle szerintem, mert ezt te cseszted el azzal, hogy nem tájékoztattad, és kiléptél az életéből, majd hirtelen újra felbukkantál.

A betegséghez pedig kitartást és jobbulást!

2018. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!