Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány évesen a normális csókoló...

Hány évesen a normális csókolózni? 13/L

Figyelt kérdés
Sziasztok!Szerintetek hány évesen normális csókolózni? Az osztálytársaim már úgy csókolóztak, hogy azt hittem megeszik egymást. Előttem.. És ez mind a suliban történt.. Még nem volt kapcsolatom senkivel, de már szeretnék, egy normális kapcsolatot valakivel. Ők is 13 évesek, és szerintem még a szájra csak a szájra még oké, de nyelves, azért szerintem ahhoz még korán. Én ezt gondolom.

2018. máj. 1. 11:21
 1/5 Mádár0218 ***** válasza:

Szerintem még a párkapcsolat is korán van 13 évesen és 14 évesen is, az ilyen fiatal kapcsolatot nagyon nagy % -a rövid idejű, mivel még nem feltétlen értetek mindent egy párkapcsolatban, és ilyenkor még nem alakul ki akkora szerelem.


De ahogy telnek at évek egyre jobban megy lejebb, hogy hány évesek vannak már párkapcsolatban.


Amikor én 13 voltam 1 kapcsolat nem volt még a suliban, és azért nem vagyok túl öreg.


Szerintem várj, még nem kell elsietni.


19/F

2018. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem is túl fiatalok vagytok még az ilyesmihez. Általánosban még nem kell pasizni, csajozni, nem vagytok elég érettek, szóval ne gondold, hogy le vagy maradva :)

Az osztálytársaid meg biztos menönek képzelik magukat. Nem azok. Nyilvánosan falni egymást gusztustalan, hagyják meg a hálószobába, de oda is inkább csak pár év mulva kerüljenek :D


17/L

2018. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

18 vagyok és még nem csókolóztam

Normálisnak érzem magam :"D

2018. máj. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nincs korhatár az ilyennél. Ha igazán szerelmes vagy akkor mindegy hány éves vagy, viszont falni egymást mások előtt gusztustalan. Az előzőknek pedig, egy 13 éves lány is lehet szerelmes és lehet kapcsolata. Nem attól függ, hogy hány éves, hanem hogy mennyire érett agyilag. Ha tud úgy gondolkodni, mint egy felnőtt nincs akadálya szerintem.
2018. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy csináld, ahogy te gondolod! Szerintem nem korai, nekem is 7-ikben csattant el az első csókom egy szintén 7-ikes lánnyal. De ah neked korai, akkor te ne tedd még! Olyan kapcsolatot/partnert/fiút keress, aki ezt elfogadja. Aztán ha meg nagy lesz a szerelem kölcsönösen, úgyis megcsókoljátok egymást! :-) F 43
2022. ápr. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!