Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Vegyél nekem kávét" - Mit...

"Vegyél nekem kávét" - Mit jelent ez? (művész oldalak főleg)

Figyelt kérdés

Több főleg amerikai művész oldal art-istái linkelik be az éppen aktuális művük alá, hogy "vegyél nekem kávét", és link egy oldalara. (természetesen mind ezt angolul) Mit jelent ez egész pontosan? Tényleg kávéról lenne szó, vagy csak egy kávényi támogatói összegről?


Köszi a választ! ;)



2018. máj. 2. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Se nem kávéról van szó, se nem kávényi összegről. Annyit jelent, hogy "donatelj, mert kell a pénz", csak nem lenne túl szép, ha így írják ki.

Semmi köze a művészekhez, mindenhol lehet látni ilyesmit, ahol van donate lehetőség.


Gondolom a kávézás hatásait és a kávékultúrát a világon nem kell magyarázni.

2018. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Támogatást szeretnének. Nyilván minél több annál jobb, de ha már tetszik amit látsz, akkor legalább egy kávényi összeget dobj nekik.
2018. máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ó! Már minden világos. Köszi. Én eddig csak művész oldalakon láttam ilyet, de biztosan van máshol is. A kávékultúrt pedig ismerem.


Nah, mindegy, szépen megoldották! %)

Köszi a válaszokat!

2018. máj. 3. 10:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Sejtesem sincs, ki és miért nyomogatja le a helyes válaszokat. Az első és második pontos feleletet adott.

Önkéntes támogatásról van szó.

Pl. letölthetsz egy szoftvert a készítő oldaláról, s ingyen használhatod is. Ha akarsz neki segíteni, hogy tudjon újakat fejleszteni, akkor vegyél neki kávét, az utalja neki egy kisebb összeget.

2018. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Valaki biztos garázdálkodott, és végig nyomkodta az összes kérdés válaszait ami éppen szembe jött.

Tőlem ment a zöld mindenkinek.


Köszi a választ! :)

2018. máj. 4. 17:21
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

Meg is van erre az oldal:


[link]


Itt lehet regisztrálni, PayPalt beállítani.

2018. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!