Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel növelhetem az önbizalmat?

Mivel növelhetem az önbizalmat?

Figyelt kérdés

Ronda vagyok és emiatt már az osztálytársaim is beszoltak,csúfoltak már. Emiatt nagyon hamar elment az önbizalmam. Mi el fiú osztálytársaim csesztetnek emiett a lányok hozám sem szolnak és azt hiszik hogy meleg vagyok (de nem). 1. osztályos korom óta egészen 8. osztályos koromig és most fogok ballagni az általánosból.

Félek hogy a jövőben rosszab lesz.

Kérlek segítsetek!



2018. máj. 3. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinte én is így mentem anno 9-be. Összehaverkodtam a srácokkal, és mondhatni egy új korszak kezdődött. Magától jött.. stresszeltem rendesen, és senkit nem ismertem, lehet ezért működött a dolog.. Szerintem neked is össze fog jönni..

Miért gondolod, hogy ronda vagy? Mert ezt mondták?

2018. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy fiúnál nem számít annyira a külső, inkább legyél normális és NE HAGYD MAGAD, NE LEGYÉL MULYA!
2018. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom hogy a jövőben rosszabb lesz mert 2 osztálytársam is oda megy ahova én és arra a szakra. És 2 gyerek idegesített a legjobban. Info szakra megyek tehát arra következtetek hogy sok lesz az idota.
2018. máj. 3. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!