Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék több...

Hogyan szerezhetnék több önbizalmat?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy nincs elég önbizalmam és ez által nem is merem kifejezni az érzéseimet mondjuk egy fiú iránt...

Én nem vagyok megelégedve a testemmel mások meg azt mondják hogy tökéletes..de én mégsem úgy látom...segítsetek



2017. aug. 6. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos szerintem azért fontos, hogy az ember tisztában legyen önmagával(előny és hátrány egyaránt), mert akkor lesz miből merítened és tudod mire ne építs.

Én sem a külsőmből szerzem az önbizalmam.

24F

2017. aug. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 a belsőm: szeretek olvasni (havi 6 könyv),szeretem ha foglalkoznak velem,kedves,önzetlen vagyok,ha valamit kérnek tőlem egyből ugrok és megcsinálom.néha a figyelem középpontjában szeretek lenni.

Mégis az iskolában k...znak..vagy folyton csesztetnek amiért ennyit olvasok...és már emiatt bizonytalan leszek...

2017. aug. 6. 00:35
 3/3 anonim válasza:

Szard le magasról azokat akik ezt mondják rád, irigykednek rád, mert te sokkal többet fogsz elérni az életben mint ők!


Amúgy, hogy legyen önbizalmad, hidd el azt hogy tényleg jó vagy, ha a testeddel nem vagy megelegedve akkor tegyel erte elég egy héten mondjuk háromszor, kétszer elmenni futni. Másodszor húzd ki magad, fejleszd egy picit a tartasod, higy ha rad néznek az emberek lássák hogy te egy igenis magabiztos lány vagy. Esetleg újíts egy kicsit a hajadon, ruhaidon, de igazából etre nincs szükség, allj a tükör elé es nézd meg magad, gondolj arra higy senki más nem lehet olyan mint te, te már igy is egy egyéniség vagy, amúgy az tényleg sokat segít ha sokat nézed magad a tükörben

2017. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!