Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit kellene tennem?

Most mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Nem túl szépek a fogaim mármint ahogy állnak voltunk már többször is fogszabályzáson de ott csak annyit mondtak hogy 2-2 csontfogamat ki kell húzni és csak utána fogják rá tenni a fogszabit..

Nagyon félek nagyon fáj???


2018. máj. 5. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm neki is volt. Azt mondta az első hónap rossz volt de utána megszokta és néha el is felejtette, hogy van fogszabályzója. Fájdalomcsillapítót szedett az első pár hétben mert ugye feszít és nehezen evett nem nagyon volt étvágya. Kitartott és most gyönyörű fogai vannak. Szerintem ha akarod, akkor menni fog. Van egy mondás is erre. "A szépségért meg kell szenvedni." :D


Én szorítok neked ha vállalod! :D

2018. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze hogy akarom de nem a fogszabályzótól félel hanem attól hogy ki kell hogy húzzák 2-2 csontfogam😞
2018. máj. 5. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi még nem fog hiányozni :D van lehetőség fogpótlásra is.
2018. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ki kell húzni mert kicsi az álkapcsom és szélesek a fogaim nem fogpótládra van szükségem
2018. máj. 5. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!