Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyáron szeretnék diákmunkára...

Nyáron szeretnék diákmunkára menni, Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

szóval nyáron szeretnék diákmunkát vállalni, most lenne az első alkalom hogy diákmunkára menjek. Mit kell tennem?

Hallodtam iskolaszövetkezetekről is ez hogy működik?

Vagy elég csak bemennem valahova ahol szeretnék diákmunkázni és megkérdezni hogy lehet e éshogy mi a teendő? vagy keresnem kell egy iskolaszövetkezetet és általuk választhatok munkát?



2018. ápr. 29. 12:53
 1/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy 15/L
2018. ápr. 29. 13:06
 2/4 anonim ***** válasza:

ha jol tudom, akkor 16 ev alatt szuloi beleegyezesi nyilatkozat kell, hogy a munkavallalo ( jelen esetben te), vallalhat munkat a munkaltatonal ( diakszov). ha ezeket a papirokat kitoltitek, akkor a szovetkezet legalisan foglalkoztathat teged. szukseg lesz iskolalatogatasi igazolasra is, ill ervenyes matricas diakra ( legalabbis az en idomben meg igy mentek a dolgok).

nezz utana par szovetkezetnek, de ha nem ismersz egyet sem, akkor pl Müisz, vagy Y Diak szovetkezeteket javaslom.

megjelensz naluk szemelyesen, szerintem jo, ha elore viszed a kitoltott lapokat ill a diakot es az igazolast is, szemelyit, lakcim es taj kartyat ( szval minden, ami az azonositasodhoz szukseges), es akkor egybol fel is veszne a rendszerbe es tudnak javasolni munkakat.



[link]


FIGYELEM: abban nem vagyok biztos, hogy a szuloi beleegyezo nyilatkozat h mukodik, ezert az alabbi szamok valamelyiken erdeklodhetsz:


egyéb kérdésekben ügyfélszolgálat (szerződések, hiánypótlás, fizetés):

+36 30 518 6601

+36 30 608 1088

+36 20 367 1304


Sok sikert. :)

2018. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocsi , kicsit tovabb nezelodtem az oldalon es ezt talaltam naluk:


Munkavégzési alapszabályok


Munkát vállalni 15 éves kortól szülői engedéllyel és iskolai tanszünetben, 16 éves kortól szülői engedéllyel bármikor lehet.

2018. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2018. ápr. 29. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!