Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyunak hogy...

Hogy mondjam meg anyunak hogy tampont vegyen és ne betétet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 13:33
 1/5 anonim válasza:
100%
ha nem mered elmondani mutasd meg neki keppel :D..huzd ata betet es pipald ki a tampont...venni fogja a lapot ;)
2018. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szavakkal
2018. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Festékszóró sprayvel fújd ki a ház falára.
2018. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Anyu, toxikus sokkot szeretnék kapni."
2018. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Miért nem Te veszel magadnak ilyeneket?! Te tudod, h neked mi és hogyan a jó, nem más. Lehet, h anyudnak jó az a betét amit vesz, de attól neked még nem lesz az. Nálunk pl anyu alwayst használ, nekem a libresse vált be legjobban. Szerintem ki-ki használja azt, ami neki a legjobb, sztem csak annyit mondj anyudnak, h neked ne vegyen semmit, majd Te megveszed magadnak, amit szeretnél. Amúgy, ha most akarsz először tampont használni akkor azért még legyen otthon betéted is, ha nem jönne össze a tampon, mert pl mégsem jönne be, vagy nem sikerülne használni, akkor még mindig tudj mihez nyúlni nehogy két szék közül a földre ess!
2018. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!