Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok venni akkár személye...

Hol tudok venni akkár személyesen nyakba akaszthatós személyi riasztót?

Figyelt kérdés

Nekem olyan személyi riasztóra lenne szükségem ami egy gomb nyomásra működik és nagyon hangos. És gombnyomásra halkul el.


Ahol lakom nem igazán érzem magamat biztonságban napközben főleg késő délután az utcán. Van egy rossz akaró zaklatóm sajnos a rendőrség nem tudta elkapni, ha meg megint fel tartana engem a mobil telefont nem merem elő venni mert félek, hogy váratlanul ki kapja a kezemből és elviszi magával a mobil telefonomat. Ezért a helyszínen a rendőrséget nem tudom felhívni.



2018. máj. 9. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
53%
Marhaság . Semmi hatása sincs senkit sem érdekel de még az sem ha üvöltöznél . Vegyél paprikasprét ha fenyegetve óbégatva közelít lefújod azt jó éjszakát .
2018. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!