Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy gyerek a suliban aki...

Van egy gyerek a suliban aki karatézik és barna öves, azzal rosszban vagyok valószínűleg lassan verekedés is lesz.1x már megütött. Izmosabb vagyok mint ő de ötletem sincs mennyire lehet erős egy barna öves ember. Valaki esetleg tudja? 15/f

Figyelt kérdés
2018. máj. 10. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Azért barna öves, mert ha megüt, betojsz... és ezzel más is így van.
2018. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes egyesuletnel van, nem fog megutni. Egybol kirugjak.
2018. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy milyennél van vagy ilyeneket, annyit tudok hogy karatézik és barna öves. meg 1x megütött, de nincs rajta úgy őszintén valami sok izom szóval nem fájt :D
2018. máj. 10. 19:10
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Én nem karatézom de amikor kerestem hogy milyen küzdő sportot kezdjek el akkor sokszor olvastam több helyen is hogy a karate látványra megy és nem egy nagyon kemény állóharcra (ezt ugy értem hogy egy boxoló,thai boxoló,K-1 harcos ellen nem sok esélye van, de jelen esetben ellened igen.)Viszont egyik ismerősöm elment egyszer egy edzésre és ott egy sokkal kisebb lány pillanatok alatt földre dobta.
2018. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Először is az hogy valaki milyen színű öves kb lószart nem ér. Én mikor karatéra jártam nálunk 1 év után adhattad le a "vizsgát" a következő övre. Szóval aki barna/fekete öves volt nálunk az tényleg jó hosszú éveket járt arra a fajta a karatéra. Ellenben volt az iskolánkba jöttek hirdetni valami "mega specka" karate tanfolyamot ahol hónaponta kapták az új öveket és szó szerint ha oda jártál 1 évet már fekete öves voltál. Elárulok amúgy egy titkot, verekedésnél két dolog az ami számít nagyon sokat:

1. Hogy hányszor verekedtél már életedbe komolyan.

2. A test súlyod, lehetsz te 70 kilós "kigyùrt", ha a másik csávó 90 kiló.

2018. máj. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Attól is függ milyen felfogású egyesületbe jár
2018. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Én vagyok az előző

Vannak akik látványra mennek, de vannak akik (pl mi) akik utcai harcban használható technikákat tanulnak

2018. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!