Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FONTOS! Nem akarok iskolába...

FONTOS! Nem akarok iskolába menni, mit tegyek? RÉSZLETESEN LENT!

Figyelt kérdés

Nem szimplán csak nem akarok menni,hanem nagyon sokat piszkáltak 8 év alatt az iskolába,és bár már csak nagyon kevés idő van az iskolából,de annyira undorodok tőle,mert pont egy olyan helyen lakok,ahol elkáényesztetett kiskirálynőnek,kiskirályfinak hiszi magát mindenki,én nem olyan vagyok..Irritál az egész,nem szeretném taglalni milyen bennt,szörnyű,de konkrétan nem látom értelmét bejárni az iskolába..Nagyon sokat hiányoztam,volt olyan hogy anyum bement az iskolába hogy hoza a kajámat,és nem volam ott,ő nem is tudta,úgyhogy ez nagyon gáz volt.De annyira piszkáltak,hogy volt amikor az iskolából elmentem,és az első utam a családsegítő volt.

Anyummal ma reggel eléggé összebalhéztam,mert elege van a sok lógásomból,de nem igazán érti meg hogy miért nem akarok be menni,nem érdekli neki az a lényeg hogy menjek iskolába,rendben mennem is kéne,de be nem menne megvédeni,hogy ne piszkáljanak?

Utálok olyan környezetbe járni,ahol teljesen más világnézetűek az emberek,gyerekesek.Nem bírok ott lenni,undorom van amikor bemegyek az iskolába.Iskolátváltani már nevetséges lenne,és nem is lehet,év vége van.Tudom hogy ez egy teher a szüleimnek hogy szórakozok a bejárással,de ők is megérthetnének.Mit tegyek igazából? Bár már scak egy hónap van,de ha tehetném fizetnék is azért hogy ne kelljen bemennem oda.Valahogy meg akarom úszni ott az emberek társaságát..Az ofőm jó fej volt,mert meg engedte hogy leigazolja anyum a napokat,amiket egyébként nem lehetett volna már,mert csak 3-at igazolhat..

Mit tegyek?



2018. máj. 14. 08:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként tudom hogy mindenhol lesznek ilyen emberek,de gondolom a munkahelyen nem konfettivel fognak megdobálni,és nem öntenek üdítőt a táskádba,nem csinálnak kamu profilt a nevedben,hogy jól "aládtegyenek" mert elég egy két rossz csaj,aki szereti a balhét és mindenkivel ki akar szúrni..
2018. máj. 14. 08:44
 2/8 A kérdező kommentje:
Senki nem tudja eldönteni hogy jóban van velem vagy rosszban,mindenki máshogy viselkedik,irritál az egész,nem kezelik helyén a dolgokat,a felnőttek szerintem értelmebben kezelik már ezeket a dolgokat.Nem csinálnak ilyen dolgokat.Nem? Tudom hogy erősen rajtam is múlik a dolog,de mit csináljak olyan emberekkel akik leszarják a másik érzéseit,akiknek nincs lelkiismeretük,ha oda megyek hogy beszéljük meg,tiszta lappal kezdjük újra röhög egyet,mert ilyen hülye szegény? Elnézést a stílusomért,és a válaszokat hálásan köszönöm,csak elég mérges vagyok.
2018. máj. 14. 08:47
 3/8 A kérdező kommentje:
bocsánat a szóismétlésért.
2018. máj. 14. 08:48
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos mindenhol vannak ilyen nyomoroncok ,hány éves vagy?
2018. máj. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én teljes mértékben megértelek kérdező, mert sajnos már az én időmben is ilyen g.c.kkel volt tele a suli, de a menekülés meg az otthon maradás sem megoldás és anyud sem védhet meg ezektől!


Mivel már úgyis kevés van hátra a suliból és a helyedben és a mai eszemmel simán visszavágnék nekik és nem hagynám magam megfélemlíteni.


Az a baj, hogy ha látják téged sz.pathatnak, akkor addig csinálják ezt, amíg a sarkadra nem állsz és jól pofán nem vágod őket - akár ténylegesen is.


Első körben szólj az ofődnek, aztán az igazgatónak, hogy mit művelnek veled a delikvensek és mivel valószínűleg ők sem fogják tudni megoldani a helyzetet, így neked kell kiállnod saját magadért - ellenkező esetben mindig a fejedre fognak xarni!

2018. máj. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,és 14 vagyok.
2018. máj. 14. 10:33
 7/8 anonim válasza:
65%
Kamuprofilért büntetés jár. Jelents fel őket!
2018. máj. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon egyetértek veled, de ezt a kis időt bírd ki valahogy, és fejezd be a nyolcat, utána meg úgyis elmész - gondolom - valamilyen szakmunkásképzőbe, vagy gimibe. Mi szeretnél lenni? és miért piszkálnak? Az a legjobb megoldás, de ezt már későn mondom, amikor az embernek van humorérzéke, és így fogja fel a piszkálódásokat. Ha van öniróniája. Például, ha azt mondják, ilyen ronda hajat még nem láttam, mint a tied, mondd neki, ha nem az enyém lenne, én sem láttam volna még... valahogy így.
2018. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!