Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti játszottatok gyerekkorotokb...

Ti játszottatok gyerekkorotokban afféle "birodalmasdit"? 16/f

Figyelt kérdés

Nem számítógépes vagy telefonos játékra gondolok, hanem szabadtéri játékra gondolok.

Mert mi osztályban 11 éves korunktól játszottunk ilyet, szépen felosztottuk az iskolához tartozó, attól 30 méterre lévö sportpályát, mert nagyobb volt ott a füves terület, az adott területen létrehoztunk kis országot, birodalmat. Saját terúleten saját törvények, termesztés. De egységes játékszabályok voltak, szövetségeket hoztunk létre vagy harcoltunk, viszont elvoltunk, jól éreztük magunkat, heti 5 tesiből 4-en mindig ezt játszottuk.



2018. máj. 14. 19:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gyerekek! Én Orion űrhajósat játszottam a jatszótéri mászókán!
2019. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ja gyerekoromban még nem,hogy elterjedt inkább ismeretlen volt az internet. Ennél fogva a szabadban játszottunk.

Álltalában: homokozó,mászóka,egyébb területek,játékok volt a cél amiért ment a harc.

néha voltak magasztosabb célok is de azok már nincsenek meg. leginkább az A-sok ellen ment a harc,

néha magán akciókban is.

2019. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Aha
2019. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mi a fölöttünk lévő oszályal "harcoltunk"

Álltalában vesztettünk... ezért nekünk csak a homokozó széle jutott a ping-pong asztallal.

A nagyobbaké lett a hajó és a torony. Meg a felső placc.

2019. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Olyat nem; családon belül (tesó, unokatesó, stb) bunkerünk volt, de addig amikor ők 10-12 körül voltak korban, utána túl nagyok lettek hozzá.


Iskolában tesin volt csapatverseny meg hasonlók, óra végén mindig kidobósoztunk.


Az udvaron... Hát, nem is tudom mi volt annak a neve; fehér gumit támasztott ki két ember és a harmadiknak kellett ugrálnia úgy, hogy a gumit mindig feljebb tolták. Mindegyik ilyen ugrálósnál (sima, bohóc, pálcika, stb) 3 szintet ment felfele a gumi. Ezt a teremben is játszottuk.


Volt a kígyó, amit ugrókötéllel játszottunk, de már nem emlékszem ott mi volt a lények, csak, hogy a földön ráztuk az ugrókötelet.


A János bácsi azt mondta nevü játék is volt.

2019. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja és most 29 éves vagyok.
2019. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!