Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2018-ban érettségizők! Kinek...

2018-ban érettségizők! Kinek hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Kinek hogy sikerült a 2018-as középszintű magyar és töri érettségi?

2018. máj. 15. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az a lényeg átcsusszak rajta vége off. Akik átélik áldozatok ebben azoknak több dicséretet kell adnia xd
2018. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én szerintem megbuktam matekból, de a többi még úgy is jól sikerült, hogy kb. 5. Osztály óta nem tanultam semmit, viszont a szóbelikre sem fogok tanulni, ahogy magamat ismerem, és úgy befogom szopni, hogy máskor is kell majd vizsgáznom, de abban bízom, hogy ettől majd megváltozok. :)
2018. máj. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én magyarból emelt szinten érettségiztem, szerintem jól sikerült. Töriből középszinten, amikor írtuk, úgy éreztem, hogy semmit sem tudok. Otthon megnéztem a megoldókulcsot, és elég jól sikerült, pedig azt hittem, hogy szar lett. :D
2018. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A magyar nagyon jól sikerült, a töri nem az erősségem, de a nyilas korszakos és az első ipari forradalmas esszével szerencsém volt.
2018. máj. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A magyar nagyon egyszerű volt, pedig sosem tanultam magyart, az 5 lesz, a töri nem volt nehéz, de azért az csak négyes lesz, mert nem nagyon gyakoroltuk az esszé írást. A matek kifejezetten egyszerű volt, 93% lett.. aki ezen megbukik.. a 6. osztályos unokatestvérem 39 pontot ért volna el..
2018. máj. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ketlem, hogy a 6. osztalyos unokatesod annyit elert volna, mert gyakorlatilag az anyag 95%-at meg nem is tanulta. Taps👏🏻
2018. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az első részben simán elért volna 20 pontot.. ez nem arról szólt, hogy tanulta-e vagy sem, hanem arról, hogy az egész egy nagy logika.. plusz a második rész első feladát az egyenleteset is akkor veszik.. ;)
2018. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!