Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan fiúk (max 27...

Vannak itt olyan fiúk (max 27 éves) akiknek nem a tökéletes lány jön be?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaimtól (értelem szerűen fiúktól) hogy a jó segg és mell meg persze a szép arc és a tökéletes bőrű lány kell nekik...

De ilyen nincs és ezzel sok szép lány önbizalmát veszik el.

Köszi a válaszokat!

U.i.: bocsi a helyesírási hibákért!



2018. máj. 16. 20:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Az első mondat elég értelmetlen lett 😂 bocsi de remélem értitek!
2018. máj. 16. 20:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy alakul hanem belül nem csak a külsőben. 19F amik tetszenek
2018. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tökéletesség szubjektív fogalom. Így mindenki számára mást jelent.
2018. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért azt túlzás lenne állítanom, hogy nem érdekelnek a külsőségek. De szerintem egy ember legalább arra törekedjen, hogy ne legyen kórosan elhízva, lefogyva, meg az alapvető higiéniájára figyeljen oda. Innentől kezdve felőlem akármilyen genetikai hibája is lehet, ha magát a személyiségét szeretem. Ja, de mit álmodozom, sose lesz senkim.

Amúgy meg aki ilyeneket mond azzal nem kell törődni, ők általában a "hangosabb", idióta emberek, akik meg a másik nemet a valós személyiségük miatt szeretik általában nem hangoztatják ilyen serényen. Úgyhogy nem kell magadra venni semmit, és nincs probléma.

2018. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én idősebb vagyok, de sose a tökéletes lányt kerestem. Mindig a magam mércéjéhez mérve kerestem partnert. A mell és fenék meg az ezredrangú tulajdonságok közé tartozott. Szóval van ilyen, ha nem én haltam ki utolján ezzel a gondolkodással.
ápr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!