Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok ez esetben csinálni?

Mit tudok ez esetben csinálni?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy telefont egy internetes oldalrol. A csomagot a dhl szallitja. Vagyis elvileg. Ugyanis május 3.án megkellett volna érkeznie, de nem így történt, a nyomkövetőbe az lett beírva, hogy a futár nem találta meg a postaládám így persze értesítőt sem kaptam. Ezzel nem is lett vol a gond majd megpróbálja máskor és én figyelem egésznap. Igen ez így is történt egészen két hétig, ma már 17.e van és még mindig semmi. Hivtam a telefonost ahonnan rendeltem, ők látják a rendszerben, hogy a dhl elkezdte a kiszállítást 3.án de nem találta a címem így a dhl-t hívjam majd ők segítenek. Igen gondoltam én akkor felhívom egyeztetünk és kész, természetesen nem is foglalkoztam velem csak legyek türelemmel és majd jön blabla. A nyomkövetőt minden nap figyeltem/figyelem amikor legutóbbegy tőlem 40 kilométerre lévő központban irta épp , vettem a fáradságot és házhoz mentem a házhoz rendelt csomagomért. Ahonnan jól el is hajtottak, hogy én ne gondoljam azt hogy ők a központban lévő millió csomag közül majd kikeresik az enyémet csak mert én két hete várok rá, majd holnap vagy holnap után megkapom mondta, természetesen az után sem volt egyik futárnàl sem hiszen azóta napi szinten minden dhl futárhoz lemegyek. Szerintetek ez esetben mit kellene tennem hogy végre megkapjam a csomagom? Nem magyarország hanem németország, a precíz németország szarik jelenpillanatban az én csomagomra.

2018. máj. 17. 11:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!