Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy zenészbe?...

Szerelmes vagyok egy zenészbe? És miért ilyen nehéz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon furcsa kérdés, de igaz. Szerelmes vagyok egy zenészbe, és nagyon nehéz. Nem tudok mit csinálni, nagyon szomorú vagyok, mert nagyon hiányzik.

Van egy Youtube csatornája, onnan szoktam videókat nézni, de nagyon nehéz ez az egész.


Kérlek titeket, segítsetek, ugyanis én ezt már nem bírom. Mit tudnék tenni, hogy elviselhetőbb legyen?


Kérlek csak normális válaszokat!


Válaszaitokat előre is köszi!



2018. máj. 17. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Majd elmúlik, de sokat segítene az is, ha inkább nem nézegetnéd a Youtube csatornáját.
2018. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Pataky? Én régebben 1-2 éve ugyan így voltam csak George Michael-el... De hamarosan (csak idő kellett) hogy elfogadjam, sajnos nem lehet az enyém. És hidd el szépen lassan elmúlik. Tudom, hogy fáj, de szeresd nyugodtan menj el koncertekre ha tudsz. Én is azt hittem, hogy ez igazi amit érzek George iránt. De mivel, meleg is volt aztán meg is halt közben.😭Kénytelen voltam beletörődni... Ha tényleg Patakyról van szó, akkor meg azért muszáj elfelejteni mivel családja van meg idősebb... És evvel nem akarlak megbántani, ez csak a véleményem. Sok sikert neked, bármi is lesz!♡
2018. máj. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg a másodiknak!!

Nem Pataky( ő is), hanem az együttesben egy másik zenész.

2018. máj. 18. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire híres,és hogy külföldi-e? Mert ha korodbeli és közeli,akkor még van esélyed arra hogy személyesen is megismerd. De ha távoli,akkor annyit tehetsz,hogy nem nézed tovább a youtubeját,és elmúlik. Hidd el,én is benne voltam tiniként :D
2018. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező Alapi Istvánra gondol, neki van youtube csatornája.
2018. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is. Nagyon nehéz nekem, csak én egy olyan együttesből szeretek valakit, akik népzenei alapokon nyugvó könnyűzenét játszanak. Ember nem okozott még nekem annyi szenvedést és kétséget, mint ő. Pedig jó lenne elfelejteni/túllépni rajta, de nem tudok. Ha szeretnél beszélni róla, írj, mert ugyanez van velem is.
2018. jún. 25. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!