Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan akinek 5....

Van köztetek olyan akinek 5. jére sikerült a forgalmi vizsga? B kategora

Figyelt kérdés
én jövő hónapba megyek 5.jére és nem tudom hogy jutottam el idáig órákon jol vezetek de vizsgán mintha kilennék cserélve, alap vető dolgokat elfelejtek amik máskor rutinbol mennek

2018. máj. 20. 13:25
 1/2 anonim válasza:
100%
Ne aggodj, sok ember többször is megbukik. Én nekem is csak 3. Alkalommal sikerült. Vizsga elött alud ki magad rendesen, reggel egyel igyal valami cukrosat. Ha van alkalmad vizsga elotti nap menj el még vezetni ez nagyon hasznos "én még közvetlen a vizsga elött is vezettem kicsit a városba" Gondolj arra hogy most már biztos sikerülni fog, képzeld el ahogy a végén a vb átadja a sikeres lapot és gratulál. Gondold át azokat a forgalmi helyzeteket amik általában gondot okoztak. És ne vezess azért túl ovatosan se, legyel hatarozott. Es amugy ha csak nem egy paraszt a vb és látja hogy már nem az elso vizsgad akkor ha csak nem kovetsz el azonnalo bukast ero hibat át kell hogy engedjen :) ja es ha meleged van a kocsiba meg indulas elott huzd le kicsit az ablakot :D
2018. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia! Remélem még nem késő, hogy írok. Én 4. alkalommal tudtam átmenni, és nekem az segített, hogy előzőnap erősítettem kicsit az önbizalmm, mondogattam magamnak, hogy menni fog stb. Aznap pedig kicsit elengedtam. Úgy álltam hogzzá, hogy teljesen mindegy mi lesz, nem számít, és emiatt nem is izgultam, nagyon lazán vezettem, meg is dicsértek. A lényeg, hogy ne kattog rajta, hogy sikerülnie kell, hananem a jelenre koncentrálj, és a vezetésre. Ha leteszed, már mindegy lesz, hogy hanyadszorra volt. Sok sikert!
2018. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!