Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utólag derült ki hogy két...

Utólag derült ki hogy két évig nem voltam bejelentve! És nem akar végkielégítést fizetni! Valaki ötlet? Többi lent! | V

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy cégnél legyen xy!

2013 ban kezdtem! Szerződést írtunk ! Semmi probléma nem volt nem hiányoztam nem voltam beteg csak szabadság volt!

Igy csak felmondásom után a papírokon vettem észre hogy 2015 től vagyok felvéve :/ rákérdeztem hogy ez mi magyarázatot nem tudtak adni rá gondolom be se jelentett csak kamura megírtuk a szerzodest. Most hogy elköltözött a vállalkozás és nem tudtam volna bejárni azonnali hatállyal felmondtam! Én ugy tudom járna végkielégítés de nem nagyon erőlteti magat ! Melyik érdemessebb munkaügyi bíróság vagy ügyvéd által megkeresés?



2018. máj. 20. 18:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért lenne jó, ha utalással menne, mert akkor kötelesek "munkabér átutalás" megjegyzéssel feltüntetve utalni, és nem kéne több bizonyíték. Persze, dönthetsz úgy, hogy kp-ban kéred, de szerintem megfontolandó. Ahol utalnak, ott biztosan tudhatod, mikor és mennyire vagy bejelentve. Ha kp-ban odaadják, kézbe-zsebbe, ez közel sem biztos. De ha minden hónapban kaptál bérjegyzékeket és eltetted, azzal tudod bizonyítani, hogy akkor is ott dolgoztál.
2018. máj. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget !
2018. máj. 21. 19:40
 13/14 anonim ***** válasza:

"ha felnyomom akkor akik jelenleg ott dolgoznak és esetleg nincs bejelentve megütheti a bokáját ?"


Ne aggódj, őket nem fogják büntetni, a céget fogják. Sőt, a volt kollégáid érdeke is, hogy tisztázódjon az ügy.

2018. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. máj. 27. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!